• چهارشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 894-2014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دادستان زاهدان:

زندانيان فراري از رافت اسلامي برخوردار مي شوند

دادستان عمومي و انقلاب زاهدان گفت: زندانيان فراري در صورت مراجعه و معرفي خود از رافت اسلامي برخوردار مي شوند.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه سيستان و بلوچستان محمد مرزيه در نشست مطبوعاتي افزود: كمك به زندانيان فراري كه شرايط گرفتن امان نامه را ندارند به مناسبت هفته قضايي اجرا و ادامه خواهد داشت.

 

وي  ادامه داد: تلاش مي شود تا به نحوه ممكن از زندانيان فراري حمايت و در رفع مشكلات وي تلاش شود به شرط اينكه مراجعه و خود را تحويل دهد.

 

دادستان عمومي و انقلاب زاهدان  بيان كرد: حساب گروهك تروريستي و اعضاي آن از جامعه اهل سنت و بلوچ استان جداست و خوشبختانه مردم استان از دستگيري عبدالمالك ريگي اظهار خوشحال كردند.

 

مرزيه افزود: براي عوامل اغتشاشگر دهه فاطميه زاهدان 2 نفر محكوم به اعدام و براي 6 نفر ديگر درخواست اعدام شده و براي ساير مقصرين كه مي توانستند از بروز اين حادثه جلوگيري كنند ولي كوتاهي كردن پرونده هايي در حال تكميل شدن است.

 

دادستان عمومي و انقلاب زاهدان  اظهار داشت: بخشي از عواملي كه در نا امني هاي استان دخيل هستند در داخل مرزهاي استان نيستند و مورد حمايت دشمنان نظام قرار دارند كه ريش سفيدان و معتمدان و علما با روشنگري جامعه مي توانند افراد و بويژه جوانان را كه با كوچكترين تلنگري احتمال انحراف آنهاست به سمت و سوي پيش ببرند تا از بروز چنين حوادثي جلوگيري شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: