• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-5284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار:

250 میلیارد تومان ماهانه درآمد مافیای سوخت در سیستان و بلوچستان است

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص ساماندهی و جلوگیری از قاچاق سوخت گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق سوخت مراکز دپو و مراکز حمل باید به طور دقیق در کمیته جداگانه ای بررسی شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، به نقل از استانداری میرشکاری در کارگروه مبادلات مرزی استان با اشاره به منشا توزیع سوخت از سوی بخش دولتی و بخش خصوصی افزود: قاچاق سوخت به حوزه اقتصادی آسیب جدی وارد می کند بطوریکه ماهیانه، 250 میلیارد تومان درآمد مافیای سوخت در استان سیستان و بلوچستان است .

میرشکاری خواستار تشکیل کمیته ای متشکل از دستگاههای نظارتی با هدف ارائه راهکار و طرح مدیریتی از ورود سوخت به استان تا خروج از مرز ظرف  10 روز آینده شد.

وی ضمن تاکید بر کنترل گلوگاه های داخل و خارج از استان گفت: با نصب دستگاه «ایکس ری» در سه گلوگاه داخل جلوی قاچاق کالا گرفته می شود .

معاون استاندار به درخواست تامین سوخت یارانه ای لنچ های صیادی از سوی شیلات جنوب استان بیان کرد: استان سیستان و بلوچستان با 250 هزار تن صید ماهی در سال 95 رتبه نخست کشور را در صید ماهی دارد و سیاست دولت در این زمینه حمایت از تولید از مزرعه تا کارخانه است .

وی افزود : به لنچ هایی دارای کارگر ایرانی که صید به مقدار کافی و عملکرد شفافی داشته باشند و در زمینه فعالیت آنان هیچ نقطه ابهامی وجود نداشته باشد، خدمات داده می شود.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار گفت: با تعریف مکانیسم کنترلی و نظارت دقیق می توان به صیادان و کسانی که در زمینه تولید ، اشتغال و ثروت اندوزی فعالیت می کنند ، کمک کنیم .

وی افزود: هر لنچی فرمول نظارتی تعریف شده را رعایت کرد و دستگاههای نظارتی نیز عملکرد آن را تایید کنند، سوخت یارانه ای آن تامین خواهد شد .

نویسنده: حمید رضا کیاسی


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: