• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-1990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم خاش در مجلس:

کمبودهای اموزشی منطقه با همت دولت برطرف شوند

دکتر محمدتقی نظر پور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و هیات همراه به منطقه خاش سفر کردند و در شورای آموزش و پرورش این شهر حضور یافتند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، در ابتدای تشکیل جلسه مدیران آموزش و پرورش خاش و بخش نوک آباد آقایان کوچکزایی و پاکزاد بهمراه چند تن از مدیران مدارس شهرستان خاش هر کدام به نوبه خود به بیان مسایل، مشکلات و کمبودهای آموزشی در حوزه های خود پرداختند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور رئیس نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کل کشور و هیئت همراه مشکلات، مسایل و معضلات آموزشی حوزه انتخابیه را در زمینه های مختلف  آموزشی بیان کرد و گفت: کمبودهای اموزشی خاش باید با همت دولت برطرف شوند تا به کیفیت برنامه ها لطمه وارد نشود.

علی کرد افزود: در سال جاری و سنوات گذشته به همت خیرین مدرسه ساز گام های بلندی در زمینه ساخت فضاهای آموزشی در کل استان و حوزه انتخابیه شهرستان خاش برداشته شد و از معاون وزیر و رئیس نوسازی و تجهیز مدارس کل کشور مساعدت و توجه ویژه جهت اختصاص بودجه و اعتبار  با توجه به عمق محرومیت و بعد مسافت و نبود مدارس استاندارد را خواستار شد.

دکتر نظرپور در پایان با تقدیر از بیان دغدغه ها و مشکلات توسط نماینده و مسئولان استان و شهرستان قول مساعدت ویژه درتخصیص اعتبارات و ساخت و تجهیز مدارس اعم از عادی و خاص و نیز تاسیس شبانه روزی ها در مناطق مختلف شهرستان های خاش و میرجاوه وبخش ها و مناطق تابعه حوزه انتخابیه شهرستان خاش را اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: