• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

«روایت عشق» راوی زندگی‌نامه شهدای سیستان و بلوچستان شد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: نرم افزار «روایت عشق» با محوریت آشنایی زائران راهیان نور با شهدای استان سیستان و بلوچستان به همت تیم سایبری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان طراحی و منتشر شد .

به گزارش ایسنا، رضا جعفریبا توجه به اینکه در استان سیستان و بلوچستان، بانک جامع اطلاعاتی از شهدای شاخص و دیگر شهدا وجود نداشت  توضیح داد: مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد، نرم افزار «روایت عشق» را با تمام سختی‌ها و کمبود امکانات و عدم دسترسی کامل به اطلاعات تعداد زیادی از شهدابه سرانجام رساند.  هدف از تهیه این نرم افزار معرفی شهدای استان با روش‌های نوین و جذاب در فضای دانشجویی بود .

وی افزود: این نرم افزار با فرمت اندروید در سه بخش، شامل لیست شهدا، شهدای شاخص و علاقمندی‌ها آماده شده است. عملیات‌هایی مانند جستجو، کپی اطلاعات، درج انتقاد و پیشنهاد و بروزرسانی در این نرم افزار گنجانده شده است؛ همچنین در قسمت درج انتقاد و پیشنهاد، شماره پیامک جهت ارسال اطلاعات شهدایی که در نرم افزار موجود نیست قرار داده شده و تقاضا داریم تمام کسانی که از نرم افزار بهره می‌برند برای کیفیت بخشی و تکمیل آمار شهدا از این طریق به ما کمک کنند .

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان خاطرنشان کرد: به عقیده ما تمام مسئولین استانی باید جهت جمع آوری بانک جامع شهدای استان با توجه به گستردگی جغرافیایی استان حداکثر توان خود را در این زمینه به کار ببرند و البته در سطح کشور نیز باید با یک نگاه جدید و استفاده از تکنولوژی و استعدادهای بومی جهت شاساندن شهدا و سبک زندگی آنان اقدام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: