• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پارلمان بانوان شهرستان خاش تشکیل خواهد شد

نخستین کمیسیون بانوان فرمانداری خاش به ریاست فرماندار این شهرستان یوسفی و به دبیری مشاور وی در امور بانوان؛ خانم جمیله ایرندگانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، جمیله ایرندگانی هدف از برگزاری کمیسیون بانوان را تلاش برای توجه و حمایت از نقش زنان برای توسعه ی پایدار جامعه عنوان کرد و خاطر نشان کرد زنان شهرستان خاش در سالهای اخیر بویژه در دولت تدبیر و امید با امید و انگیزه ی فراوان برای رفع نابرابری ها و نیل به موفقیت تلاش کرده و به موفقیت های مطلوبی نیز رسیده اند .

وی در ادامه با ابراز خرسندی از اهمیت و تلاش یوسفی فرماندار خاش برای برگزاری این کمیسیون تقدیر کرد و افزود:امید داریم در ایام سکانداری شما به عنوان نماینده ی عالی دولت در خاش؛شاهد حضور زنان در پست های کلیدی باشیم و کمیسیون بانوان تمام تلاشش را برای معرفی این زنان توانمند خواهد کرد .

در ادامه جلسه برخی از فعالین اجتماعی زن نیز به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند .

حمیدالدین یوسفی نیز در پایان جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور در جلسه از پیشنهادات بانوان خاش استقبال کرد و افزود یکی از برنامه های مهم فرمانداری تشکیل پارلمان زنان خاش خواهد بود که به زودی تشکیل خواهد شد .

اقای یوسفی در ادامه افزود: یکی از مهم ترین نمود های جامعه ی موفق ؛اهمیت دادن به نهاد های مدنی آن جامعه است که ما آمادگی کامل را داریم که از تمامی انجمن های مردم نهاد حمایت کنیم و از فعالیت و اهتمام بیشتر آنان در راستای حل مشکلات شهرستان حمایت کنیم .

وی تاکید کرد دین مبین اسلام بر برابری زن و مرد و تعالی زن تاکید می کند و این می تواند الگوی خوبی برای جامعه باشد تا از زنان حمایت کنند‌.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: