• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-2390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش:

خانواده شهداء و ایثارگران سرمایه های ارزشمند کشور هستند

فرماندار شهرستان خاش گفت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و جانبازان از سرمایه های ارزشمند کشور هستند که نباید مورد غفلت واقع گردند .

یه گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در دیدار با شماری از خانواده های شاهد و ایثارگر و رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خاش بیان کرد: خدمت به جامعه هدف در حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران نوعی مجاهدت بوده که کار کردن در این حوزه دارای اجر و پاداش بزرگ است .

وی اظهار داشت: شهیدان و جانبازان و آزاداگان با نثار خون و جان خود و گذشتن از آسایش در زندگی برای تامین امنیت و آرامش در جامعه با دشمنان به مقابله برخواسته اند .

یوسفی افزود: اقدامات و تلاش های شهیدان و ایثارگران برای کشور عزت و سربلندی کسب کرد و قطعا در این دوره حساس همین قشر نیز از ارزشها و مرزهای میهن صیانت و پاسداری خواهد کرد .

فیض محمد میربلوچزهی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خاش هم با گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه کاری خود گفت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در این شهرستان از خدمات ارزشمند دولت در حوزه های مختلف بهره می برند ولی همچجنان نیازمند خدمات بیشتر و بهتری هستند .

وی از نگاه و توجه فرماندار به خانواده های معظم شهیدان و جانبازان و ایثارگران تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: