• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-9814-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

دستگیری عامل شهادت مامور پلیس پس از ورود به کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری شرور مسلح و عامل شهادت مامور پلیس در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه، پس از بازگشت به کشور خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار" حسین رحیمی " در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در تاریخ سی ام تیر ماه سال هشتاد و چهار، ماموران انتظامی شهرستان "قصر قند" در منطقه "ساربوک" در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه و مقابله با مخلان امنیت عمومی، در محورهای فرعی با اشرار مسلح در گیر شده که در این عملیات استواریکم "نوروز پیری زاده" به در جه رفیع شهادت نائل می گردد که تلاش های پلیس برای دستگیری عاملی این شهادت ادامه داشت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: باتوجه به اشراف اطلاعاتی یگان های پلیس, هویت ضارب شناسایی شد ولی این شرور با تغییر مداوم محل سکونت و خروج غیر مجاز از کشور متواری بود.

رحیمی تصریح کرد: یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در تعاقب اقدامات اطلاعاتی از بازگشت این شرور سابقه دار به داخل کشور باخبر شده و وی را در یک عملیات غافلگیرانه و پیچیده در حالی که در ارتفاعات منطقه "ساربوک" شهرستان قصر قند مخفی شده بود، دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: این متهم در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس به تیر اندازی و شهادت استواریکم "نوروز پیری زاده" اعتراف کرد.


انتهای پیام