• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-6985-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

امام جمعه زاهدان:

مردم امروز پیام وفاداری شان به انقلاب اسلامی را نشان خواهند داد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: انتخابات در ايران اسلامي، نماد مردم سالاري ديني است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان، افزود: مردم تا این لحظه با حضور خود در انتخابات بار ديگر عشق و ارادت خود را به نظام و انقلاب نشان دادند.

آیت الله سلیمانی تاکید کرد: آحاد مختلف جامعه با حضور پرشور در پاي صندوق هاي راي توطئه هاي دشمنان نظام و انقلاب را خنثي خواهند کرد.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه گفت: بحث انتخابات در رتبه نخست دموکراسی قرار دارد و انتخابات پیش‌رو نشان از آزادی مردم در انتخاب سرنوشت خود و افراد منتخب خود است.

وی اظهار کرد: مردم‌سالاری به شکل‌های متفاوتی وجود دارد و در ایران اسلامی مردم‌سالاری از نوع مردم‌سالاری دینی است و با کشورهای غربی و اروپایی کاملاً متفاوت است و بر مبنای قوانین دین اسلام پیش می‌رویم.

امام جمعه زاهدان گفت: مردم برنده اصلی انتخابات هستند و مردم کشورمان امروز با شرکت در انتخابات، پیام وفاداری شان به انقلاب اسلامی را نشان خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: مشارکت گسترده و درایت در انتخاب نامزد اصلح ، اقتدار ملی را افزایش داده و زمینه  برون رفت از مشکلات عدیده  اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی را مهیا می سازد.


انتهای پیام