• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-486-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

یرگزاري جشنواره منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات رويش خاوران

رئيس بنياد نخبگان استان سيستان و بلوچستان از برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات رويش خاوران با همکاری بنيادهاي نخبگان استان هاي هم پهنه سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خراسان شمالی  در روزهای 19 لغایت 20 مهر ماه سال جاری در کرمان خبر داد.

دکتر پهلوانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: بنیاد نخبگان استان با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع های برگزیده و تسهیل مسیر حرکت آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش بنیان و تکمیل چرخة نوآوری و تبدیل دارایی های فکری به ثروت، جشنواره منطقه ای رویش خاوران را برگزار می کند.

دکتر پهلوانی خاطرنشان کرد: مخترعان استان می توانند با نام نویسی و شرکت در جشنواره های مذکور، اختراع خود را در رقابتی سالم مورد ارزیابی قرار دهند.

وی تاکید کرد: اختراع هایی که در این جشنواره ها به تأیید هیئت داوران بنياد ملي نخبگان برسند، می توانند از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای طی  مسیر توانمندسازی اختراع های برگزیده و تجاری¬سازی بهره مند شوند.

دکتر پهلوانی افزود: نام نويسي از متقاضيان شركت در جشنواره، از طريق وبگاه بنياد ملي نخبگان به نشاني www.sabtenam.bmn.ir و همچنين وبگاه بنياد نخبگان استان سيستان و بلوچستان به آدرس www.sb.bmn.ir تا تاريخ 25 شهریور ماه سال جاري صورت مي پذيرد.

وی خاطرنشان کرد: مخترعین استان در جشنواره های قبلی خوش درخشیدند و مقام¬های ارزشمندی را در سطح ملی و منطقه¬ای کسب نمودند.

وی در پایان افزود: مخترعین می¬توانند جهت کسب اطلاعات بیش¬تر با شماره تلفن 33223545-054 تماس حاصل فرمایند یا به کانال رسمی اطلاع¬رسانی بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان به آدرس @ sbbmnمراجعه نمایند.


انتهای پیام