• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-7014-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز در زابل

با تلاش کاراگاهان پليس فتا شهرستان زابل، فردی که از حساب یکی از شهروندان مبلغ 56 میلیون ریال برداشت غيرمجاز انجام داده بود، شناسايي و دستگير شد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ "غلامرضا نجابت" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي شکايت یکی از شهروندان مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانکي اش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پليس فتا اين شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: اين فرد مدعي شد مدتي قبل کارت عابر بانکم مفقود و با توجه به پيام هاي ارسالي از سوي اپراتور بانك متوجه برداشت هايي از حسابم شدم كه پس از مراجعه به بانك و اخذ پرينت حساب متوجه شدم فردي با بدست آوردن كارت عابر بانك بنده اقدام به برداشت هايي از طريق دستگاه خودپرداز کرده است .

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تشکيل پرونده ماموران با اقدامات فني و تخصصي خود متهم را که یکی از نزدیکان شاكي بوده شناسايي و دستگير كه در بازجویی های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابي بيان داشت به واسطه رفت و آمدي كه به منزل شاكي داشته، كارت عابر بانك وي را سرقت و اقدام به برداشت از حساب شاكي می کردم.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پايان با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی و دلالت متهم به مراجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی، از شهروندان درخواست كرد کارت های بانکی و اطلاعات حساب خود را در اختيار هيچ کس قرار ندهند و در نگهداری و حفظ آن توجه لازم را داشته باشند چرا که کارت هاي اعتباري به منزله پول نقد مي باشد و افراد به هیچ وجه نباید کارت خود را به همراه رمز آن نگهداری کنند. 


انتهای پیام