• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-7114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دهمرده:

سپاه حافظ ارزشهای دینی و مردمی در سطح ملی و بین‌المللی است

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: رمز پیروزی‌مان وحدت کلمه است و زنده‌باد و مرده‌بادها باید کنار گذاشته شود، اگر این چنین شود آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

به گزارش ایسنا، حبیب الله دهمرده در نطق میان دستور امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی با تسلیت ایام محرم، گفت: سپاه حافظ ارزشهای دینی و مردمی در سطح ملی و بین‌المللی است. اگر سپاه نبود، کشور نبود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس متذکر شد: آقای روحانی مردم بخش سیستان استان سیستان و بلوچستان بر اثر مدیریت ضعیف به چنین سرنوشتی دچار شده‌اند که در شان‌شان نیست. مرز و منطقه آزاد سیستان فرصت‌های استان است باید با استفاده از این ظرفیت‌ها از خالی شدن منطقه جلوگیری کرد.

وی ادامه داد: ریزگردها امان مردم را بریده است و طبق گزارش محیط زیست جهانی شهر زابل جزو چند شهر آلوده جهان است. درباره هامون قول مساعد دادید تا مشکلات این دریاچه حل شود.

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: وزیر کشور از بازگشایی مرز تشکر می‌کنم و فراز و نشیب و موانع زیادی روبرو هستیم باید از این ظرفیت استان استفاده بهینه‌تری شود.

دهمرده خطاب به وزیر امور خارجه متذکر شد: آقای ظریف برای دریافت حقابه رودخانه هامون چه اقدامی انجام داده‌اید؟ خدا وکیلی اقدامات انجام شده تاکنون به اندازه یک متر آب برای مردم نفع نداشته است.


انتهای پیام