• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-8514-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

سخنگوی نیروی انتظامی:

هوشمندسازی نیروی انتظامی سبب مطلوب‌سازی خدمات به شهروندان می شود

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: هوشمندسازی نیروی انتظامی سبب مطلوب‌سازی خدمات به شهروندان و کاهش تنش‌ها در جامعه می‌شود. مدتی است که سخن از هوشمندسازی نیروی انتظامی به میان آمده که اجرای این کار به یک سامانه مدیریتی هوشمند نیاز دارد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار سعید منتظرالمهدی در جمع خبرنگاران در زاهدان افزود: امروز در سایه تلاش شبانه‌روزی نیروهای امنیتی و انتظامی و همکاری خوب مردم سیستان و بلوچستان با پلیس، امنیت مطلوبی در این استان حاکم است.

وی بیان کرد: با اجرای این طرح در واقع نیروی انتظامی باید با ساز و کارهای هوشمند در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کند. اگر نیروی انتظامی به سامانه‌های هوشمند تجهیز شود تنش‌ها در جامعه کاهش پیدا می‌کند.

سردار منتظرالمهدی گفت: این مجموعه نیروهایی تربیت می‌کند که توان ارتباط با مردم را داشته باشند تا با درایت برای مشکلات پیش آمده در جامعه تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه نیروی انتظامی نیازمند تجهیز زیرساخت‌ها هستیم گفت: اعتبار لازم برای اجرای این امر یا از طرف دولت و گاهی نیز از بودجه نیروی انتظامی تامین می‌شود. تلاش پلیس خدمت به شهروندان و کسب رضایت آنان است و امنیت پلیس محور زمانی ایجاد می شود که مردم نیز در این مقوله مشارکت کنند.


انتهای پیام