• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-8914-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دستگيري جاعل حرفه اي مهر و فیش های صندوق داروخانه در زاهدان

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از دستگیری جاعل حرفه ای مهر و فیش های صندوق داروخانه و کشف تعدادی زیادی مهر جعلی از وی خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ"ابراهيم ملاشاهي" با اعلام اين خبر گفت: در پي گزارش تعدادي از داروخانه هاي سطح شهر زاهدان مبني بر جعل مهر صندوق و قبوض پرداخت وجه آنها، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس در تعاقب پایش های اطلاعاتی و بررسی های میدانی دریافتند شيوه و شگرد جاعل در تمامي موارد مشابه بوده و پس از انجام تحقیقات پلیسی متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم در تحقیقات اولیه پلیسی در خصوص بزه انتسابی اظهار داشت؛ با مراجعه به داروخانه و انجام خريد با مبالغ پايين نمونه اي از فيش واريزي و مهر آن داروخانه را اخذ و اقدام به ساخت نمونه مهر داروخانه ها کرده است.

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: متهم بعد از جعل با مراجعه مجدد به داروخانه و انجام خريد با مبالغ بالا با استفاده از شلوغي داروخانه ها و در يک فرصت مناسب اقدام به ارائه فيش واريزي جعلي به متصدي مربوطه و اقلام خريداري شده را از داروخانه خارج می کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه این فرد 433 میلیون ریال از چهار داروخانه در سطح شهرستان زاهدان کلاهبرداری کرده بود، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.


انتهای پیام