• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-4714-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

تقدیر نماينده ولي فقيه در استان و استاندار سيستان و بلوچستان از استقبال مردم استان طي سفر رييس جمهور

نماينده ولي فقيه در استان و استاندار سيستان و بلوچستان در پيامي از استقبال و مهمان نوازي مردم استان طي سفر رييس جمهور به استان قدر داني كردند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ مشروح اين پيام به شرح ذيل است.

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم فهیم و مهمان نواز استان سیستان و بلوچستان

هم زمان با آغاز هفته وحدت، نخستین سفر استانی دولت دوازدهم به استان سیستان و بلوچستان، با استقبال و مهمان نوازی گرم مردمان دیار عیاران و حافظان قرآن، جلوه ای دیگر از وحدت، همگرایی و همدلی آحاد مردم استان و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به معرض نمایش گذاشت.

بدون تردید انتخاب سیستان و بلوچستان به عنوان اولین مقصد سفرهای استانی در دولت دوازدهم، بیانگر نگاه ويژه دولت تدبیر و امید و اراده و انگیزه متولیان امر و مسئولان خدوم در مسیر خدمت به جامعه است و بسیاری از ظرفیت های مغفول مانده استان که در راستای اهداف دولت آغاز شده بود، امروز با این حضور موثر و رونق‌بخش در مسیر پیشرفت قرار خواهد گرفت و آثار مثبتی را در عرصه توسعه همه‌ جانبه و عمران و آبادانی و رسيدن به ایده آل‌های رشد و تعالی استان در مقیاس ملی را در پی خواهد داشت.

اینجانبان بر خود لازم می دانیم ضمن قدردانی از تشریف فرمایی جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور و هیئت همراه به استان، از تمامی مردم شریف و خونگرم استان در همه شهرستان ها که در ایجاد این شور امیدآفرین و استقبال باشکوه و با نشاط، نقش داشتند، سپاسگزاری نمائیم. یقیناً پشتیبانی و حضور همه جانبه در عرصه های اجتماعی و حمایت موثر مردم از دولت تدبیر و امید، پشتوانه‌ی عظیمی برای خدمتگزاران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی در گذر از فراز و فرودهای گوناگون و زمینه ساز تحقق کامل اهداف انقلاب و منّویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می باشد.

 عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان

سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان


انتهای پیام