• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5084-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

معاون استاندار:

روند کار شهرداری بر نظارت به حفاری ها مناسب نیست

معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان در شورای فنی استان به موضوع گازرسانی منازل در زاهدان اشاره کرد و گفت: روند کار شهرداری بر نظارت به حفاری ها، مرمت و آسفالت آن مناسب نیست.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، باقر کرد در این جلسه اظهار کرد: باید موانع پیشرفت حفاری هایی که به منظور گازرسانی ایجاد شده است برررسی و راهکارهایی برای ترمیم زودتر این کانال ها ارائه شود. 

معاون استاندار در ادامه خاطرنشان کرد: برای گازکشی در زاهدان به دنبال استفاده از پیمانکار بومی هستیم اما اگر پیمانکار به درستی عمل نکند مدافع او نخواهیم بود و با وی ادامه همکاری نمی دهیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری باید از شورای فنی تذکر دریافت کند گفت: شهرداری عهده دار نظارت است اما کم کاری کرده است.

کرد افزود: در این زمینه باید کمیته ای تشکیل شود تا به صورت ویژه امور گازرسانی در شبکه های داخل شهر زاهدان را پیگیری کند و شهرداری، فرمانداری، مدیرکل دفتر فنی استانداری، سازمان نظام مهندسی و دیگر دستگاه های مربوطه در آن عضو شوند .

وی ادامه داد: بخش خصوصی باید در این زمینه فعالیت داشته باشد و این موضوع به رسمیت شناخته شود، هیچ دستگاهی به صرف این که قرار است بخش خصوصی تقویت شود، اجازه سهل انگاری و امهال ندارد و اعطای امتیازها برای کیفیت کار است.

معاون استاندار با بیان این که کیفیت آزمایشگاه های مکانیک خاک اهمیت دارد افزود: باید مشخصات فنی آزمایشگاه ها از نظر زیرساخت ها برابری کند اما در کل نباید تفاوت داشته باشد، آزمایشگاه ها را حمایت می کنیم و گسترش می دهیم و مدافع حقوق آن ها هستیم اما زمانی که کارشان کیفیت نداشته باشد دیگر با آن ها همکاری نخواهیم داشت.


انتهای پیام