• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1285-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

امام جمعه زاهدان:

مسئولان پاسخگوی مردم باشند

امام جمعه زاهدان گفت: مسئولان باید پاسخگوی مردمی باشند که از همه چیز خود برای انقلاب گذشته اند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان افزود: مسئولان دولتی موظف هستند تا به مطالبات بر حق مردم که در اغتشاشات اخیر اعلام کردند پاسخ‌های شفاف، صادقانه و قانع‌کننده بدهند چون در نظامی که مبتنی بر مردم سالاری دینی است نباید شاهد چنین اعتراضاتی باشیم.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه رسیدگی به وضع معیشتی مردم را ضروری دانست و گفت: رسیدگی به وضعیت اقتصادی درخواست مردم متدین، انقلابی و همراه با نظام و رهبری است.

سلیمانی با بیان اینکه آمریکا خواب و خیال برای این مردم نبیند، افزود: مردم ایران همراه با رهبر انقلاب در مقابل تمام یاوه گویی ها آمریکا ایستاندند و می ایستند.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: مردم ما طی هفته‌های گذشته برای حمایت از انقلاب و محکوم کردن اغتشاشات و هرج‌ومرج به مقابله با فتنه‌گران پرداختند و هدف‌شان حمایت از نظام اسلامی بود.

سلیمانی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی درصدد ایجاد آشوب در کشور هستند، بیان کرد: دشمنان از امنیت حاکم در ایران غضبناک هستند و به همین دلیل به هر وسیله ای برای مخدوش کردن این امنیت پایدار تلاش می کنند.

امام‌جمعه زاهدان افزود: نفس مطالبه‌گری حق مسلم مردم است و همه می‌توانند در چارچوب قوانین و مقررات، خواسته‌های بر حق خود را مطالبه کنند و کسی نمی‌تواند مقابل مطالبه‌گری مردم ایستادگی کند و این مطالبات در جایگاه خود محفوظ و قابل احترام است اما اغتشاش، هنجارشکنی و به آتش کشیدن پرچم مقدس ایران اسلامی قطعاً محکوم است و نیازمند پاسخ دندان شکن به آنها است.


انتهای پیام