• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1985-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

ابوترابی‌فرد:
در سایه وحدت و انسجام می‌توان به همه آرمان‌ها و اهداف دست یافت

عضو هیئت حل اختلاف قوای سه‌گانه گفت: تنها در سایه وحدت و انسجام و در سایه پیوند استوار امت با امام خویش می‌توان به همه آرمان‌ها و اهداف دست یافت.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در حاشیه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در جمع مردم زاهدان اظهار گفت: 22 بهمن بیانگر وحدت و عزم و اراده ملت ایران برای پیمودن قله‌های اقتدار است.

عضو هیئت حل اختلاف قوای سه‌گانه، وحدت بین مسلمانان را یکی از مهم ترین دستاوردها انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دانست.

وی با اشاره به پیروزهای مردم ایران در عرصه‌های مختلف، افزود: انقلاب اسلامی مفتخر است که در سایه حضور اقتدارافرین ملت ایران در برابر استکبار جهانی بایستد.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد گفت: موقعیت استراتژیک ایران و استفاده بهینه از قدرت و خلق قدرت برای ایران که زمینه پیروزی انقلاب اسلامی را برای ایران فراهم کرده است دستاورد حضور مقاومت و ایثار شما ملت ایران است.

وی فرقه میان صفوف واحد امت اسلام را هدف و آرزوی دیرینه دشمنان اسلام برشمرد و گفت: استکبار همواره در صدد ایجاد تفرقه و دشمنی میان ملت ها و کشورهای اسلامی بوده، لذا مسلمانان باید هوشیاری خود را همواره حفظ کنند.

وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، به برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: در آستانه بزرگداشت 2 هزار و 58 شهید مقیم سیستان ‌و بلوچستان هستیم که روز اعلام ایستادگی در راه شهیدان است.

عضو هیئت حل اختلاف قوای سه‌گانه در ادامه مردم سیستان و بلوچستان را صبور، مقاوم  و بردبار توصیف کرد و گفت: برای همه مردم شیعه و سنی استان آروزی توفیق و سعادت دارم.

وی در بخش دیگری به مشکلات اقتصادی مردم اشاره و عنوان کرد: فقر معضل اساسی کشور ماست اما باید از سرمایه وحدت ملی و رهبری برای موفقیت در این عرصه و مبارزه با بیکاری بهره بگیریم.

وی تصریح کرد: مشکلات اقتصادی ما را اقتصاد مقاومتی و تغییر ریل حرکت اقتصاد حل می کند.

انتهای پیام