• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-3387-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

فرمانده کل سپاه پاسداران در کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان:

ایجاد ناامنی مهم ترین اهداف دشمن در ایران اسلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران در کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد ناامنی مهم ترین اهداف دشمن در ایران اسلامی و به خصوص استان سیستان و بلوچستان بود که این 2058 شهید این استان در راه امنیت جان دادند و شیعه و سنی در کنار هم با وحدت درراستای برقراری امنیت تلاش کردند و هم اکنون این استان از امنیت بالایی برخوردار است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری افزود: یاد شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای راه امنیت کشور به‌ویژه شهدای این خطه از ایران را گرامی می‌داریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تشکر از برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: امیدوارم این نشست پر برکت باشد و شهدا دست ما را در تحقق هدف‌هایی که همه ما دنبال می‌کنیم، بگیرند.

وی در ادامه با تبریک ورود انقلاب اسلامی به چهلمین سال پیروزی افزود: باوجود همه دشمنی‌ها که همه شاهد آن هستیم، این انقلاب همچنان پویا، زنده و پیش‌رونده در حال جلو رفتن و رسیدن به اهداف خودش در ابعاد بیرونی و داخلی است.

سردار جعفری اضافه کرد: یکی از معجزات انقلاب اسلامی حفظ انقلاب است که با همه تلاشی که دشمنان برای متوقف‌کردن آن دارند این انقلاب همچنان پرچمش بلند است و با افتخار مسیرش را ادامه می‌دهد.

وی اظهار کرد: امروز به حول و قوه الهی و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و مردم این استان امنیت برقرار است.

سردار جعفری گفت: دشمنی دیگرعلیه انقلاب اسلامی که نتوانستند پیروز شوند، تحمیل جنگ 8 ساله بود جنگی بزرگ و طولانی که می توانست کشور را به نابودی بکشاند که مقاومت مردمی و جانانه همت شهیدان و خانواده های انان مایه سرافرازی و پیروزی شد.

وی تصریح کرد: مهم ترین دستاورد جنگ تحمیلی این بود که ملت های دیگر به این باور رسیدند که با دست خالی می توان برای امنیت، نظام و انقلاب تلاش کرد و این انقلاب اسلامی ایران درمنطقه الگو و نمونه است.

انتهای پیام