• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-1190-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

کاهش 9 درصدي سرقت ها و کشف بیش از 26 تن مواد مخدر در "ايرانشهر"

فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر از اجراي طرح هاي مختلف انتظامي در این شهرستان، کاهش 9 درصدي سرقت ها و کشف بیش از 26 تن مواد مخدر طي 11 ماهه سال جاري خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ"محمود سعادتی" در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي اين فرماندهي در راستاي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و افزايش احساس امنيت در بين شهروندان با تلاش شبانه روزي خود موفق به دستگيري 927 سارق حرفه اي در 11 ماهه نخست سال جاري شدند که آمارها بيانگر کاهش 9 درصدی سرقت های نسبت به مدت مشابه سال قبل مي باشد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف 26 تن و 353 کیلوگرم انواع موادمخدر بیان کرد: با اقدامات شبانه روزي ماموران انتظامي ايرانشهر در 11 ماه سال جاری بيش از 104 هزار عدد قرص روانگردان، 950 هزار و 726 نخ سيگار قاچاق نیز از دستاورد های دیگر این طرح می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: با تلاش شبانه روزي ماموران در 11 ماه گذشته 800 هزار ليتر سوخت قاچاق و بیش از 41 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق کشف شده است که آمارها نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری را نشان می دهد.

وي با اشاره به طرح هاي مختلف فرهنگ ترافيک افزود: پليس راهور اين فرماندهي ضمن برخورد با قانون شکنان تعداد 1728 دستگاه خودرو و 1794 دستگاه موتورسيکلت متخلف را نيز توقيف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پايان خاطر نشان کرد: با اقدامات و تدابير کاراگاهان پليس آگاهي اين فرماندهي قتل هاي مسلحانه 23 درصد و قتل هاي عادي 63 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشتند.


انتهای پیام