• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3014-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

سارقان منزلی در ایرانشهر، همسایه از آب درآمدند

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگيري دو سارق سابقه دار منزل در حالی که اقدام به سرقت لوازم منزل همسایه خود کرده بودند، خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ "محمود سعادتی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سرقت منزلی در سطه شهر، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام و پس از بررسی های اولیه، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور خود قرار دادند.

وي افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی گسترده و تحقیقات محلی از همسایگان، موفق به شناسايي سارقان که همسایگان مالباخته بود شدند و آنها را تحت مراقبت قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: سارقان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر ودر بازرسی از این مکان وسایل منزل شامل یخچال، کولر آبی، چند عدد پمپ آب کولر، چند تخته پتو، لوازم بنایی کشف و به مالباخته تحویل داده شد. 

سرهنگ سعادتی در ادامه اظهار کرد: سارقان در تحقیقات اولیه پلیسی به 5 فقره سرقت منزل اعتراف که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ایرانشهر در پایان با بیان اینکه سارقان دستگیرشده، سابقه دار بوده و قبلا به جرم سرقت در زندان بسر می بردند خاطرنشان کرد: دستگيري سارقان توسط ماموران انتظامي در راستاي برقراري امنيت پايدار در سطح شهرستان صورت مي گيرد و مجرمان و مخلان نظم و امنيت بدانند فرزندان ملت در نيروي انتظامي از عزمي راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکني را به کسي نخواهند داد.


انتهای پیام