• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-9684-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

بررسی مشکلات طرحهای اشتغالزایی در خاش

فرماندار شهرستان خاش گفت: در مبحث جذب تسهیلات اشتغالزایی حوزه کشاورزی رتبه شاخص استانی را دارد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در کار گروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان خاش با تاکید بر اینکه تسهیل در امور امیدبخشی و روان سازی در ارائه خدمات باید در دستور کار دستگاههای اجرائی و بانکها برای حمایت از ایجاد اشتغال باشد بیان کرد: از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی کشور افزون بر 650 میلیون تومان به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته و امروز اعلام شد مبلغ سی و پنج میلیارد تومان برای حمایت از ایجاد اشتغال این شهرستان پیش بینی شده که انتظار داریم با توجه به وجود ظرفیت های مختلف شهرستان نسبت به جذب تسهیلات تلاش و اقدام شود .

وی ضرورت شناسایی و حمایت از متقاضیان امر اشتغال را متذکر شد و اظهار کرد: کاهش یافتن و یا افزایش سهمیه های تسهیلات اشتغالزایی شهرستان در گرو جذب تسهیلات تخصیص یافته میسر است .

وی بیان کرد: در کمیته های تخصصی اشتغال و اولویت بندی طرح‌ها و اخذ تصمیمات در کار گروه اشتغال به مشکلات و موانع طرحها رسیدگی می شود .

یوسفی ادامه داد: خاش در حوزه های مختلف دارای ظرفیت و توانمندی است که می توانیم با کاهش دادن مشکلات و بروکراسی های اداری طرحهای بزرگ اشتغالزایی را اجرا کنیم .

احمد جمشیدزهی رئیس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان خاش گفت: دستگاههای اجرایی و خصوصی برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری و جذب تسهیلات هیچ گونه محدودیتی ندارند .

ابراهیم جمشیدزاده معاون جهاد کشاورزی خاش گفت: 150 طرح کارا در سامانه جهت حمایت از دانش آموختگان حوزه کشاورزی شهرستان به ثبت رسیده است .


انتهای پیام