• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2586-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

یک باب مدرسه خیری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه در خاش افتتاح شد

با حضور مقامات کشوری و استانی و محلی خاش یک باب پروژه آموزشی خیری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در منطقه محروم اسکل آباد نوک آباد خاش افتتاح گردید .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مدیرعامل موسسه سیدالشهدا قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه در مراسم افتتاح این پروژه گفت: پروژه سه کلاسه مدرسه راهنمایی خاتم الانبیاء در 133 متر مربع زیربنا و افزون بر یکصد میلیون تومان هزینه ساخته شده است .

سرهنگ پاسدار کرم مجتهدی افزود: بسیار خوشحال هستیم که در کنار اجرای پروژه های زیرساختی و عمرانی در مبحث کارهای فرهنگی و آموزشی و خدمات عام المنفعه دخیل هستیم و امیدواریم این خدمات سبب خیر و برکت برای مردم مناطق محروم باشد .

وی اظهار داشت: سپاه در حوزه های مختلف حضوری فعال دارد و مشارکت کردن سپاه در مبحث اجرای پروژه های محرومیت زدایی از افتخارات بزرگ این نهاد انقلابی و جهادی است .

امام جمعه و فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان خاش نیز از اقدامات جهادی سپاه و ورود پیدا کردن قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه در جهت اجرای پروژه های آموزشی و فرهنگی و کمک کردن به دولت و مردم و تامین رفاه و آسایش و بهبود شاخص های توسعه ای کشور و مناطق محروم تجلیل کردند .

در این مراسم مدیرعامل موسسه سیدالشهدا قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه و شماری از سرداران سپاه و معاون قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و امام جمعه و فرماندار و مقامات محلی خاش و نوک آباد حضور داشتند.


انتهای پیام