• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1387-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

استاندار سیستان و بلوچستان:

در مدیریت استان از نقد سازنده استقبال می کنیم

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه انسان با نقد ساخته می شود گفت: ما در مدیریت این استان از نقد سازنده استقبال می کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی در نشست با اصحاب رسانه، نقد سازنده را از وظایف رسانه ها دانست و افزود: نقد درست و با پشتوانه تحقیق و پژوهش به نفع دستگاه نقد شونده است و باید آن دستگاه با استفاده از آن، مشکلات و معضلات خود را برطرف کند.

استاندار در ادامه گفت: متاسفانه در فضای برخی از رسانه ها نقدی منتشر می شود که هیچ پایه و اساسی محکمی ندارد، ضمن اینکه این خبر غیرواقعی بر افکار عمومی تاثیر گذاشته و ذهن مخاطب را شکل می دهد.

محبی در ادامه با بیان اینکه رسانه ها باید انصاف و اعتمادسازی داشته باشند، اضافه کرد: نقد سازنده و پیش بینی بحران های احتمالی به خصوص اقتصادی، از وظایف رسانه هاست.

وی در خصوص بکار گیری نیروها در دستگاه ها نیز بیان کرد: استفاده از نیروهای بومی متخصص و کارآمد در مناصب مدیریتی این استان در دستور کار است .

محبی تصریح کرد: باید نیرویی را در مناصب مدیریتی گماشت که دارای تخصص و برخوردار از کارآمدی بالا باشد .

وی بیان کرد: به مدیریت و توانایی جوانان ایمان داریم و تلاش می شود تا از این عزیزان در مناصب مختلف مدیریتی استفاده کنیم .

وی ادامه داد: با توجه به برخی قوانین وزارت کشور مبنی بر استفاده از نیروهای این وزارتخانه در انتصابات محدودیت هایی در سیستان و بلوچستان ایجاد شده است .

وی تصریح کرد: با توجه به تاکیدات رئیس جمهوری برای استفاده از بانوان در پست های مدیریتی در تلاش هستیم تا این نوع نگاه را در سیستان و بلوچستان نهادینه کنیم .


انتهای پیام