• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-1290-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

آب چاه شهرداری خاش در مدار آب شهری قرار گرفت

شهردار خاش گفت: از آنجا که در برخی از مناطق شهری خاش با کمبود آب شرب مواجه هستیم با تدبیر شورای اسلامی در جهت رفع این کمبود در بعضی از مناطق شهری، چاه آب فضای سبز شهرداری واقع در خیابان امام بخش تا پایان ماه مبارک رمضان به مدار آب سازمان آب متصل شده است .

تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، با اشاره به این که منابع آب در آینده نه چندان دور یک شاخص مهم و تعیین کننده در معادلات جهانی و منطقه‌ای خواهد بود، از شهروندان خواست با صرفه جویی در مصرف آب و پرهیز از اسراف، از مشکلات احتمالی ناشی از مصرف نامتناسب در آینده جلوگیری کنند .

وی اضافه کرد: با توجه به ناهموار بودن و اختلاف سطح در شهر خاش در زمان پیک مصرف، نقاط مرتفع با افت فشار آب مواجه می شوند که با بررسی های به عمل آمده به منظور تقویت فشار آب شرب مشکل کمبود آب برخی محلات، تا پایان ماه مبارک رمضان، چاه آب فضای سبز شهرداری به مدار مخزن سازمان آب کمک رسانی خواهد کرد .

تمندانی ادامه داد: تعامل بیشتر آب و فاضلاب شهری با شورای اسلامی شهر و شهرداری زمینه ای برای هماهنگی بیشتر برای اجرای پروژه ها و ارائه خدمات بیشتر و مناسب از لحاظ کیفی و کمی برای شهروندان و افزایش رفاه عمومی و توسعه شهر می باشد.


انتهای پیام