• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-5114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

کوتاه قامتان نیز از حقوق شهروندی برخوردارند

رئیس هیئت مدیره انجمن کوچولوهای ایرانی با سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در این دیدار گفت: به منظور تکریم و حمایت از افراد کوتاه قامت دفتر نمایندگی"انجمن کوچولوهای ایرانی " در اسفند ماه 96 در سیستان و بلوچستان تاسیس شده است .

محمدهادی مرعشی افزود: کوتاه قامتان نیز مانند سایر افراد جامعه از جایگاه اجتماعی و حقوق شهروندی برخوردارند و در این راستا امکانات مورد نیاز این افراد در حوزه های ورزشی و رفاهی در اختیار آنان قرار می گیرد .

رئیس هیئت مدیره انجمن کوچولوهای ایرانی نیز در این دیدار خواستار مساعدت و حمایت مسئولان پیرامون مسائل اجتماعی و ورزشی کوتاه قامتان شد .

محبوبه ابراهیم خانی گفت: انجمن کوتاه قامتان ایران بمنظور ارتقاء کیفیت زندگی افراد کوتاه قد و معرفی توانمندیها و افتخارات این افراد و ایجاد تنوع در اجتماع، تاسیس گردیده است .

وی افزود: این انجمن تلاش می کند راهکارها و اطلاعات جهانی در ارتباط با مشکلاتی که در زندگی این افراد و خانواده های آنان سایه افکنده است را پیداکند .

گفتنی است: موافقت نامه تأسیس و فعالیت دفتر نمایندگی انجمن کوتاه قامتان در سیستان و بلوچستان با هدف تمرکز فعالیت بر موضوعات و مسائل اجتماعی  این افراد صادر و فعالیت رسمی آن از سال گذشته آغاز شده است.


انتهای پیام