• سه شنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-888-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

وزیر ورزش بیان کرد:

استان‌های کم برخوردار در اولویت اتمام طرح‌های ورزشی نیمه تمام

وزیر ورزش و جوانان گفت: استان های محروم و کم برخوردار ورزشی نظیر سیستان و بلوچستان دراولویت اتمام طرح های ورزشی نیمه تمام قرار دارند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مسعود سلطانی فر در سفر به زاهدان افزود: تکمیل تمامی سالن های بزرگ استان های کشور بویژه مناطق محروم به عنوان یک اولویت در برنامه ریزی ها مورد توجه است.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: حدود چهار هزار طرح عمرانی نیمه تمام حوزه ورزش در کشور وجود دارد.

وی اظهار کرد: همه توان و ظرفیت را بکار می بریم که هم بتوانیم در بخش ورزش همگانی باعث سالم سازی جسم و روح مردم شویم و هم با افتخار آفرینی و کسب عناوین مختلف موجبات اعتماد به نفس، غرور، وحدت و انسجام ملی را فراهم کنیم.

سلطانی فر گفت: منابع به گونه ای مدیریت خواهد شد که طرح های مهم امسال و سال آینده بعضا تا پایان دولت به بهره برداری برسند.

وزیر ورزش در ادامه اضافه کرد: مدیریت توزیع منابع برای تکمیل هرچه سریعتر طرح های عمرانی نیمه تمام از سیاست کلی دولت است .

وی افزود: اگر قرار باشد وزارت ورزش و جوانان منابع را به طور مساوی به هر چهار هزار طرح نیمه تمام اختصاص دهد شاید تا 30سال دیگر این طرح ها تمام نشوند و همه این طرح ها نیمه تمام باقی بمانند .

وزیر ورزش با اشاره به اینکه سمت و سوی وزارتخانه ورزش و جوانان مدیریت بهینه منابع و بالا بردن ضریب بهره وری در اعتبارات است گفت: از سه محل منابع ملی متمرکز، منابع استانی و ردیف های مختلف نظیر27 درصد مالیات برارزش افزوده که به کمک نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده تلاش داریم طرح های نیمه تمام کشور را به اتمام برسانیم.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: تیم اجرایی این وزارتخانه بسیج شده تا با یک برنامه دقیق در کنار طرح های بزرگ یک سری طرح های خرد ورزشی را نیز در کشور به اتمام برساند .

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برنامه های وزارت ورزش و جوانان در حمایت از ورزشکاران و مدال آوران کشور گفت: در عرصه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی در این مدت شاهد دستاوردهای خوبی در کشور بودیم .

بازدید از طرح های عمرانی دهکده ورزشی (المپیک) زاهدان و شهرستان های شمال استان از مهمترین برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است .

همچنین شرکت در نشست نخبگان ورزشی از دیگر برنامه های سفر وزیر ورزش و جوانان به شمال سیستان و بلوچستان است.


انتهای پیام