• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2586-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

گسترش همکاری های دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه چابهار

در حاشیه بازدید "محمدمعزالدین" معاون دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و "ارسلان دژکام" رئیس دانشگاه بین المللی چابهار از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف بر گسترش همکاری های علمی این دانشگاه با منطقه آزاد چابهار و دانشگاه چابهار تاکید شد .

به گزارش ایسنا؛ منطقه سیستان و بلوچستان، این هیات ضمن حضور در دانشگاه صنعتی شریف از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه بازدید کرده و از نزدیک با ساز و کار واحدهای فناور این مجتمع آشنا شدند .

همچنین در نشستی که با حضور دکتر موحدی معاون پژوهش و فناوری و جمعی از اساتید دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید، دکتر مختاری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه در ارایه خود به معرفی اکوسیستم کارآفرینی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف پرداخت .

در ادامه نیز دکتر علینقی مشایخی عضو هیئت علمی دانشکده ی مدیریت و اقتصاد دانشگاه به ارایه ای در رابطه با نحوه ی همکاری دانشگاه صنعتی شریف با منطقه آزاد چابهار پرداخت .

در این جلسه طرفین به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ی همکاری دانشگاه با منطقه آزاد تجاری چابهار پرداختند. همچنین همکاری با دانشگاه چابهار از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

شایان ذکر است پیش از این تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف و سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف هم افزایی در مسیر تحقق توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه آزاد چابهار و توانمندسازی ارکان مختلف سازمان منطقه آزاد چابهار به امضاء رسیده بود.


انتهای پیام