• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-5214-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

خاش کمبود گاز ندارد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش گفت: در این شهرستان کمبود گاز نداریم و کار توزیع نیز در شرایط عادی انجام می شود لذا صف بندی برای دریافت گاز از سوی مردم در مقابل جایگاه ها به نفع سودجویان و اذیت شدن خود مردم است .

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: از مردم در این شهرستان تقاضا می شود برای دریافت گاز به جایگاه ها و شرکت های تامین و توزیع گاز مراجعه نکنند .

وی ادامه داد: مراجعه بی مورد مردم به جایگاه ها سبب سوء استفاده دلالان و سودجویان شده است .

اسماعیلی اظهار داشت: از حدود یک هفته قبل کار توزیع گاز را در درب منازل آغاز کرده ایم و این کار با نظارت همکاران ما انجام می شود .

مدیر صمت خاش بیان کرد: در روزهای قبل مشکلاتی در زمینه تامین و توزیع گاز مایع در شهرستان خاش و برخی شهرهای سیستان و بلوچستان به وجود آمد که با تدابیر خوب مسئولان در استان و شهرستانها اقدامات موثری برای مقابله با شرایط بحران صورت گرفت و مردم بدون دغدغه توانستند گاز مورد نیاز خود را تهیه کنند .

وی افزود: با فراهم شدن شرایط مطلوب جهت خدمت رسانی به مردم در حوزه تامین و توزیع گاز شکایت مردمی در سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت ثبت نشده است .

اسماعیلی گفت: گاز در سطح شهرستان خاش با فراوانی وجود دارد و ذخیره های مطمئنی داریم اما متاسفانه برخی ها با سوءاستفاده از مراجعه مردمی به فکر سودجویی افتادند و دلالان نیز با تجمع برای دریافت سیلندر گاز صف هایی طولانی در مقابل جایگاههای عرضه گاز ایجاد کردند تا این سیلندرها را به صورت آزاد به فروش برسانند.


انتهای پیام