• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-3690-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

خیران به91 کلاس درس شهرستان خاش گرما بخشیدند

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خاش گفت: با مشارکت، تلاشها و حمایتهای خیران به 91 کلاس درس از مدارس این شهرستان گرما هدیه شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، جلال هاشمزهی افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر همچنان نقش فرشته نجات را بر عهده دارند و با دلی پر از مهر و سرشار از محبت و نوعدوستی برای ذخیره آخرت خود تلاش می کنند و سرمایه های ارزشمندی را به دست می آورند که با تمام دنیا عوض نمی شود .

وی اظهار کرد: سال ها گذشت و هنوز هم نوشته هایمان آن قدر زیبا نیست که بالای سرمان قاب کنیم، مشق امشب هم، مثل دیشب، مثل هر شب زیباست و دو صفحه تمیز و زیبا می نویسیم؛ "آدمی را آدمیت لازم است ."

هاشمزهی ادامه داد: خیرین و گروه مردمی با همراهی و همکاری داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان خاش با اهدای 91 چراغ دوگانه سوز (برقی نفتی) کم مصرف به دانش آموزان  در مناطق محروم شهرستان خاش و بخش های تابعه گرمی را به91 کلاس درس هدیه دادند .

وی از دلسوزی های خیران و مشارکت داوطلبان جمعیت هلال احمر و کمک به دانش آموزان نیازمند در مدارس نقاط محروم شهرستان خاش قدردانی کرد .

هاشمزهی بیان کرد: امسال نیز به مانند سالهای قبل خیران و داوطلبان این جمعیت در صحنه آمدند و به فرزندان خاش درس محبت و مهربانی دادند .

وی گفت: توزیع صدها بسته فرهنگی و آموزشی و کفش و لباس و توزیع چراغ و تانکرهای آب و آب معدنی و کمک های پزشکی و درمانی و غیره در مناطق محروم خاش از وجود همدلی و احساس پرشور در مردمی حکایت دارد که با تمام توان به هم وطنان نیازمند خود خدمت می کنند و شادی و نشاط را به منازل محرومان می آورند.


انتهای پیام