• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-585-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

طنین انداز شدن بانگ "الله اکبر" در جشن 40 سالگی انقلاب در سیستان و بلوچستان

راهپیمایی 22 بهمن با شکوهی خاص و با سیل خروشان مردم سیستان و بلوچستان لحظاتی قبل آغاز شد و بانگ "الله اکبر" در جشن 40 سالگی انقلاب در استان طنین انداز شد .

به گزارش خبرنگاران ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، از شهرهای مختلف استان گزارش حضور پرشور اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی مخابره شده است .

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان زاهدان از میدان آزادی آغاز شده و شرکت‌ کنندگان با سر دادن شعارهای «الله اکبر» «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ما همه سرباز توییم خامنه‌ای، گوش به فرمان توییم خامنه‌ای» نفرت خود را از ایادی استکبار اعلام کردند .

راهپیمایی 22بهمن در 60 نقطه استان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال در بیش از 60 نقطه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

صفدری به ایسنا گفت: راهپیمایی 22 بهمن ماه سال گذشته در 50 نقطه برگزار شد که با توجه به حضور پر شور مردم در مراسم دهه فجر، امسال در 60 نقطه از جمله مراکز شهر، بخش ها و دهستان ها برگزار می شود، البته آمار نقاط جزیی بیش از 100 نقطه است.

صفدری افزود: امسال برنامه های متنوعی، ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی، مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه در سیستان و بلوچستان اجرا شد .

همچنین در راهپیمایی 22 بهمن امسال مردم شعیه و سنی استان در کنار هم و با مشت های گره کرده بار دیگر با آرمانهای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب بیعت دوباره بستند .

مردم سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگاران ایسنا، تاکید کردند که به هیچ عنوان اجازه دست درازی بیگانگان به انقلاب را نمی دهند .

مردم همچنین گفتند: کفار و مستکبران بدانند مردم ایران پای آرمان های انقلاب و نظام ایستاده اند و از رهبری و دولت حمایت خواهند کرد .

در این راهپیمایی با شکوه حضور جوانان، نوجوانان، بانوان، دانشجویان و فرهنگیان، کارمندان و کارگران بیش از سایر اقشار نشان دهنده گستردگی دستاوردهای انقلاب و تعمیق آن در میان نسل های جدید بوده است.


انتهای پیام