• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-6714-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

/همه می آییم/

امام جمعه نیمروز:
در 22 بهمن با حضور خود دینمان را نسبت به نظام و شهدا ادا می کنیم

امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: در 22 بهمن امسال با حضور خود دینمان را نسبت به نظام و امام و شهدا ادا می کنیم .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت اسلام والمسلمین محمد راشکی افزود: حضرت امام از انقلاب اسلامی با عنواینی چون معجزه قرن و انفجار نور یاد کردند، یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای انقلاب ۲۲ بهمن است که به فرموده امام خمینی آن روز ایام الله نام گرفت .

وی یکی از اهداف راهبردی دشمنان در جنگ نرم علیه انقلاب و جمهوری اسلامی ایران ایجاد فضای یاس و نا امیدی در میان جامعه و بخصوص نسل جوان دانست و تصریح کرد: دشمن قصد دارد از طریق سیاه نمایی، بزرگ کردن مشکلات و زیر سوال بردن یا کم جلوه دادن دستاوردهای انقلاب نسل جوان را نسبت به نظام بد بین کند .

حجت الاسلام راشکی ادامه داد: هر چه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی فاصله می گیریم اهمیت پرداختن به موضوعات دستاوردهای انقلاب اسلامی بیشتر می شود، همه ی افراد تاثیر گذار و همه ی نیروهای انقلابی باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم بیان کنند .

وی بیان کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی در همه زمینه ها متخصص داریم قبل از انقلاب در استان سیستان و بلوچستان چند پزشک خارجی وجود داشت ولی الان حدود ۱۵۰ هزار پزشک در این کشور خدمت می کنند حتی در دور ترین نقاط کشور مردم به خدمات درمانی دسترسی دارند .


انتهای پیام