• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7814-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

استاندار:
بزرگترین افتخار برخورداری مردم از انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در چهل سالگی انقلاب اسلامی خدمات بزرگی در کشور اتفاق افتاده و بزرگترین افتخار آن برخورداری مردم از نظام جمهوری اسلامی با شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است.

احمد علی موهبتی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: مردم خوب، خونگرم و ولایت‌مدار استان سیستان و بلوچستان همیشه در این عرصه‌ها شجاعت مردانگی و ولایت‌مداری خود را به منصه ظهور رسانده‌اند و امروز نیز شاهد این حضور بوده ایم.

وی گفت: ملت ایران آنچه در توان دارند باید برای انقلاب سرمایه گذاری کنند و سرمایه‌‌گذاری ملت برای انقلاب، حضور با شکوه و گام‌های استوار آنان در راهپیمایی 22 بهمن است .

استاندار بیان کرد: حضور با شکوه امروز در راهپیمایی 22 بهمن در شهرها، روستاها و بخش‌ها نشانه همدلی، همراهی و بیعت مجدد مردم، با امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر بود.

موهبتی افزود: در شرایطی ما چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خودمان را جشن گرفتیم که صاحبان زر و زور برای ما تابستانی داغ پیش بینی کرده بودند و کسی انتظار رسیدن روز جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را برای مردم ایران نداشت .

وی اظهار کرد: مردم سیستان و بلوچستان همراه و همگام با سایر استانهای کشور در راهپیمایی 22 بهمن به کوری چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی حضوری پرشور و باشکوه داشته و به کوری چشم دشمنان ایران همان گونه که دوران جنگ تحمیلی و تحریم ها را به پشت سر گذاشتیم، با همراهی و همدلی مردم و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری، از سایر فتنه ها و حیله های بدخوانان این مرز و بوم عبور خواهیم کرد .

استاندار گفت: امسال حضور مردم شیعه و سنی استان، در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با توجه به تهدیدات و یاوه گویی های دشمنان، پرشور تر و باشکوه تر از سالیان گذشته است.


انتهای پیام