• چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-687-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

استاندار سیستان و بلوچستان:
صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شد تا به اهالی هنر و فرهنگ استان کمک شود.
به گزارش ایسنا، منطقه سیستان و بلوچستان، احمدعلی موهبتی در دیدار با مدیر کل مرکز صدا و سیمای استان اظهار کرد: در برهه کنونی صداوسیما رسالت عظیمی به دوش دارد تا جامعه را به آرامش برساند.
وی با اشاره اینکه عملکرد صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان بسیار خوب است، ادامه داد: ان شالله بتوانیم با همکاری صدا وسیما کارهایی بزرگ و ارزشمندی در استان پهناور سیستان و بلوچستان انجام دهیم که اثرگذاری داشته باشد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صندوق حمایت از هنرمندان سیستان و بلوچستان تشکیل شده است تا به هنر و فرهنگ استان کمک شود.
وی ساخت سریال‌های فاخر سیستانی و بلوچی را مهم دانست و افزود: از صدا و سیمای استان بابت ساخت سریال به زبان بلوچی و گویش سیستانی بسیار سپاسگزاریم وخوشحالیم که صدا وسیما فرهنگ استان را به سایر نقاط کشور صادر کرده است.
موهبتی بیان کرد: اطلاع رسانی و آگاهی بخشیدن رسالت سازمان صدا و سیما است که صدا و سیمای سیستان و بلوچستان به درستی به این موضوع عمل کرده است‌.
تبیین گام دوم انقلاب یک بحث حیاتی در استان و کشور است
مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان نیز در ادامه این دیدار اظهار داشت: امیدواریم نگاه جدی به گام دوم انقلاب توسط استاندار در استان سیستان و بلوچستان شکل بگیرد.
محمود کردستانی افزود: موضوع تبیین گام دوم انقلاب بحث حیاتی در استان و کشور است و صدا و سیما تاکنون در این خصوص برنامه‌های زیادی تولید و پخش کرده است.
وی گفت: خوشحال هستیم که می‌توانیم گوشه‌ای از خدمات نظام را به مردم این سرزمین معرفی کنیم و ان شاالله انتظار داریم همه سازمان ها برای پیشرفت استان همگام با رسانه ملی حرکت کنند.

انتهای پیام