• سه شنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 959-6084-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بیان کرد:

راه اندازی ایرلاین اختصاصی چابهار

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار گفت: مذاکراتی برای ایجاد ایرلاین اختصاصی چابهار با محوریت هواپیماهای "کارگو" انجام شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، عبدالرحیم کردی افزود: الحاق بندر چابهار به منطقه آزاد و احداث زیرساخت مهمی چون فرودگاه در توسعه منطقه آزاد چابهار نقش بسزایی دارد.

وی بیان کرد: الحاق بندر شهید بهشتی به منطقه آزاد چابهار به لحاظ تسری قانون برای تولیدکنندگان و سرمایه گذاران هم مفید خواهد بود.

کردی افزود: چابهار یک ظرفیت ملی برای حضور بین المللی است. نگاه ها در آینده به سوی چابهار متمرکز می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار خاطرنشان کرد: چابهار یکی از نقاط راهبردی و منطقه ای طلایی برای حضور و سرمایه گذاری کشورهای جهان است و همچنین می تواند برای کشورهای حاشیه اقیانوس هند نیز مفید واقع شود.

وی اظهار کرد: چابهار پیشانی توسعه ایران اسلامی است و پس از تکمیل زیرساخت ها می تواند به منطقه ای کلیدی برای توسعه کشورهای همسایه تبدیل شود.

کردی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی خواست از فرصت های به وجود آمده نهایت استفاده را داشته باشند و فعالیت های اقتصادی و تجاری را در بندر چابهار گسترش دهند.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بیان کرد: احداث کارخانه فولاد مکران در پیکره هشتم صنعتی یکی از طرح های مهم است که با راه اندازی آن بیش از 400 نفر مشغول به کار می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: