• شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9511-7384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ایام پایانی سال در سیستان و بلوچستان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه عرضه کالا فروش بهاره مرکز استان ویژه ایام پایانی سال و نوروز گفت: با هدف تنظیم بازار و دسترسی مردم به کالاهای پر مصرف عید نوروز با همکاری اصناف و بر اساس برنامه ریزی های لازم ، نمایشگاه بهاره از تاریخ 13 لغایت 22 اسفندماه سالجاری در شهرستان زاهدان با بیش از 300 غرفه برپا خواهد شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، گنجعلی افزود: در بحث برگزاری نمایشگاه ها یا فروشهای فوق العاده ما نقش تعادلی را داریم و به جهت کمک به افراد و اقشار کم درآمد و تنظیم بازار و در دسترس بودن کالاهای پر مصرف در سبد خانوار در این ایام این نمایشگاه برگزار می گردد .

گنجعلی خاطرنشان کرد: دستگاه های مختلف نظارتی و کیفی نیز قبل از برگزاری نمایشگاه بر نحوه قیمت کذاری و کیفیت کالاهای قابل عرضه نظارت می کنند .

وی در ادامه بیان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا بهاره مختص کالاهای اساسی و تاثیرگذار در سبد خانوار از جمله کیف ، کفش، پوشاک ، آجیل و شیرینیجات است و متولی برگزاری آن اتاق اصناف مرکز استان می باشد .

گنجعلی از دستگاه های عضو این کارگروه خواست تا با همکاری های لازم زمینه هر چه بهتر برگزار شدن نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا را فرآهم آورند.

وی خاطرنشان کرد: در طی برگزاری نمایشگاه بازرسانی از دستگاه ای مختلف بر قیمت ، کیفیت و بهداشت کالاهای عرضه شده نظارت خواهند نمود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: