• دوشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9511-7584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي سيستان و بلوچستان:

سرمايه‌گذاري در ايجاد صنايع بالادستي رمز توسعه اقتصادی استان است

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي سيستان و بلوچستان گفت: سرمايه گذاري بخش خصوصی در کنار دولت در ايجاد و توسعه صنايع بالادستي و كارخانه هاي مادر رمز توسعه اقتصادی در سيستان و بلوچستان است.

به گزارش ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، سارانی اظهار داشت: با اين گونه سرمايه گذاري ميل و رغبت بخش خصوصي براي ايجاد صنايع كوچك وابسته به كارخانه هاي بزرگ نيز افزايش يافته و مي توانيم شاهد جهش صنعتي و توسعه اقتصادي پايدار در اين استان باشيم.

وي ادامه داد: سيستان و بلو چستان داراي ظرفيتهاي بالقوه زيادي است كه با سرمايه گذاري بخش خصوصی در کنار دولت شاهد بالفعل در آمدن آنها مي شويم .

رييس هيات مديره شركت شهركهاي صنعتي سيستان و بلو چستان خاطر نشان كرد: بهره گیری از موقعیت ویژه استان به لحاظ همجواری با کشورهای پاکستان و افغانستان و دسترسی به آبهای آزاد بین المللی تسهیلات و امکانات زیر بنائی منطقه آزاد تجاری وصنعتی چابهاراز جمله اين ظرفيتها است.

سارانی به منابع دریائی و تسهیلات ایجاد صنایع تبدیلی خرما، بهره برداری از معادن فلزی و کانی های غیرفلزی استان و ایجاد 28 شهرک و ناحیه  صنعتی مصوب با امکانات زیر بنایی مناسب درسرتاسر استان را از ديگر ظرفيهاي موجود در استان برشمرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: