• یکشنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-18514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده مرزبانی ناجا در زاهدان:

پاکستان در تامین امنیت مرز مشترک با ایران تعامل بیشتری داشته باشد

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به امنیت پایدار حاکم در سیستان و بلوچستان، گفت: امروز امنیت حاکم در این استان زمینه را برای حضور سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران در زاهدان بیان کرد: با وجود توطئه‌های متعدد دشمنان سلام و نظام علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروز به برکت انقلاب و هدایت رهبر معظم انقلاب امنیت پایداری در کشور حاکم است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در پی تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان بر کف مرزبانی امروز امنیت خوبی در مرزهای کشور و یژه در مرزهای جنوب شرق حاکم است.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مرزبانان کشور در سخت‌ترین شرایط، افزود: امروز مرزبانان نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه نقاط مرزی مستقرند و اشراف کاملی در مناطق مرزی کشور داریم.

رضایی با بیان اینکه امنیت خوبی در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم است، بیان کرد: خوشبختانه امروز مرزهای این استان به خوبی مدیریت می‌شود و در رابطه با کنترل تحرکات مرزی تعامل خوبی با دو کشور افغانستان و پاکستان برقرار کرده‌ایم.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: البته از کشور پاکستان توقع همکاری بیشتری در زمینه کنترل مرز داریم؛ چرا که برخی از اشرار پس از اقدام به شرارت به سمت پاکستان متواری می‌شود و در این کشور استقرار دارند.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود کشور پاکستان در تامین امنیت مرز مشترک با ایران تعامل بیشتری داشته باشد تا شاهد ناامنی و شرارت در مرزهای مشترک نباشیم.

رضایی اظهار داشت: جهت انسداد مرزی در استان سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی دقیقی انجام شده و همچنین امکانات رفاهی مرزبانان در این استان در آینده نزدیک افزایش پیدا می‌کند.

سردار رضایی با اشاره به تلاش داعش جهت فعالیت در کشور، عنوان کرد: داعش در موارد محدود نفوذ و جذب‌هایی در کشور داشته که بلافاصله توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به صورت آشکار و یا پنهان با این اقدامات برخورد شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: