• چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-21014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

تایید توطئه های آمریکا در مناظرات انتخاباتی

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: توطئه های آمریکا در سطح جهانی که بارها توسط دولتمردان آمریکا انکار می شد در مناظرات انتخاباتی آقای ترامپ رسما مورد تایید قرار گرفت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ "سامان کریمی "در مرحله دهم نهضت روشنگری در جمع کارکنان انتظامی سیستان و بلوچستان ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت گفت و بیان داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تجدید پیمان ملت ایران با آرمان های انقلاب اسلامی، امام و رهبری می باشد.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: دنیای امروز در یک پیچ تاریخی وجود دارد که مهمترین مشخصه ی آن جا به جایی قدرت های بزرگ دنیا است، یعنی کشورهایی که به عنوان قدرت جهانی مطرح بودند، در این پیچ تاریخی جای خود را از دست می دهند و سایر کشورها جای آنان را می گیرند.

وی در ادامه گفت: موضوعاتی که مردم و مسئولان کشور بر علیه مسئولان آمریکایی و توطئه های آنان در سطح جهانی مطرح کردند و بارها توسط دولتمردان آمریکا انکار می شد در مناظرات انتخاباتی آقای ترامپ رسما مورد تایید قرار گرفت.

کریمی با اشاره به اینکه نظام ما یک نظام فرهنگی است، افزود: زمانی برای ما بحران به وجود می آید که چالش در فرهنگ و ایدئولوژیک شکل بگیرد، ولی نظام سرمایه داری غرب که بر مبنای اقتصاد شکل گرفته وقتی در آن مشکل اقتصادی شکل بگیرد، آن مشکل برای این نظام شدید و خطرناک خواهد شد.سرهنگ کریمی گفت: بنا به اظهارات اقتصاد دانان جهان وقتی بدهکاری هر کشوری نسبت به تولید ناخالص ملی از حد مشخص بگذرد آن کشور ورشکسته می شود و آمریکا با تولید ناخالص 16 ترلیون دلاری و بدهکاری 21 ترلیون دلاری خارجی و بدهکاری 21 ترلیون دلاری داخلی، یک کشور ورشکسته است که دولت مردان آن از اعلام رسمی این ورشکستگی حراس و نگرانی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: دولت عربستان سعودی به قدری از عمق استراتژیک کشور ما عصبانی شده اند که اعمال انها در امور دیپلماتیک در قبال کشور ایران غیر منطقی می باشد.

معاون سیاسی عقیدتی سیاسی ناجا، با اشاره به اینکه حزب الله یک عنصر تاثیر گذار در منطقه می باشد، گفت: مسئولان کشور روسیه بارها اعلام کردند که کنترل تحولات منطقه بدون حضور ایران، روسیه، سوریه و حزب الله غیر ممکن می باشد که این امر قدرت حزب الله را بیان می کند.

کریمی در بخش پایانی سخنان خود به تلاش های گسترده نیروی انتظامی در برقراری امنیت اشاره کرد و خاطر نشان کرد: امروز ملت بزرگ ایران به دلیل وجود امنیت پایدار در کشور، نگران مسائل امنیتی نیستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: