• چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-21114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف 932 کیلو مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی در دو عملیات علیه قاچاقچیان مسلح 932 کیلو تریاک کشف و یک قاچاقچی سابقه دار دستگیر شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ "احمد طاهری" در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان دلگان در اجرای طرح عملیاتی کوثر و اشراف اطلاعاتی بر تحرکات قاچاقچیان مسلح، از جابه جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر توسط سوداگران مرگ مطلع شدند.

طاهری افزود: یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس بامداد امروز یک دستگاه خودرو وانت متعلق به این باند را در محورهای فرعی شهرستان دلگان شناسایی می کنند و پس از ورود خودرو به کمین پلیس، سرنشینان آن با ماموران به صورت مسلحانه درگیر شدند.

وی ضمن اشاره به حدود یک ساعت درگیری مسلحانه، گفت: قاچاقچیان مسلح که قصد فرار به همراه محموله مواد مخدر را داشتند پس از مواجهه با آتش پر حجم یگان های عملیاتی پلیس با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد مخدر از محل متواری شدند و ماموران در پاکسازی منطقه درگیری، 656 کیلو تریاک را کشف کردند.

جانشین انتظامی استان از اجرای یک عملیات موفق دیگر در شهرستان "نیمروز" خبر داد و اظهار داشت: ماموران پلیس با اشراف اطلاعاتی از انتقال مواد مخدر به صورت کوله باری از آن سوی مرزها توسط قاچاقچیان و دپوی آن در منطقه " بش دلبر" باخبر شدند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، یک قاچاقچی سابقه دار را با 276 کیلو تریاک دپو شده در این منطقه دستگیر کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: