• پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-21614-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

درنشست هم اندیشی حلقه های صالحین بسیج اساتید دانشگاه آزاد زابل مطرح شد:

شناختن اهداف و برنامه های دشمن و خنثی نمودن آنها

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد زابل گفت: امروزه مأموریت اصلی اساتید بسیجی، تشکیل حلقه های صالحین، شناخت دشمن،  راههای مقابله و خنثی نمودن توطئه ها می باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا از زابل، دهمرده که در نشست هم اندیشی حلقه های صالحین بسیج اساتید دانشگاه آزاد زابل، سخن می گفت، افزود: مخاطبین ما در دانشگاه، نسل جوان و دانشجویا هستند و برنامه ریزی دشمن نیز بر روی همین قشر است که باید بنا به فرموده مقام معظم رهبری در کارزار فرهنگی که مهمتر از کارزار نظامی می باشد، بعنوان عناصری تأثیرگذار عمل کرده و به این وظیفه خطیر بدرستی عمل نماییم.

وی ادامه داد: کار امروز دشمن این نیست که خود را از مرزهای جغرافیایی به کشور برساند بلکه کار و تلاش استکبار براین است تا از مرزهای فرهنگی و تهاجمات فرهنگی وارد شود و ضربه ای مهلک برپیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد سازد.

وی اضافه کرد: امروز دانشجویان ما بعنوان افسران جنگ نرم هستند که با جان وجسم خود صحنه را لمس می کنند و وظیفه ما اساتید بسیجی است تا به قرارگاههای دشمن سر زده و برنامه های دشمن را بدرستی بشناسیم و با ارائه راهکار های درست و مهندسی شده، توطئه ها را خنثی نماییم.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد زابل، تقویت روحیه خود باوری در نسل جوان و دانشجویان، ارائه برنامه های درست فرهنگی و دادن خوراک و راهکارهای فکری و دینی را از مهمترین وظیفه اساتید بسیجی عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: