• پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-21814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار:

تا پایان سال 96 معابر خاش آسفالت می شوند

شهردار خاش گفت: با توجه به اینکه در اکثر نقاط خاش کار زیرسازی و جدولگذاری و احداث کانیو و کانال هدایت آبهای سطحی انجام شده، تلاش می کنیم تا پایان سال 96 اکثر معابر را در این شهر آسفالت کنیم.   

عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: از ابتدای امسال تاکنون افزون بر 160 هزار متر مربع از معابر خاش آسفالت شده اند و تا پایان سال تلاش می کنیم این حجم کار به بالای 200 هزار متر مربع برسد.

وی اظهار کرد: هم اینک کارهای بزرگی در دستور کار شهرداری بوده که مطالعه برای اجرای طرح ساماندهی رودخانه مهران یکی از این موارد است.

شهردار خاش بیان کرد: تلاش برای جذب سرمایه گذاران و حمایت از تولید کنندگان بومی، راه اندازی مجدد کشتارگاه دام از اولویت های مهم شهرداری هستند.

وی اظهار داشت: در مبحث پرداخت به موقع حقوق کارکنان شهرداری خاش در بین دیگر شهرداری های استان پیشرو بوده و خداوند را شاکریم توانسته ایم شان و منزلت کارکنان سخت کوش شهرداری را حفظ کنیم.

تمندانی ادامه داد: شهرداری در بیش از 3 سال خدمت دولت تدبیر و امید توانسته در شرایط سخت تحریم ها و مشکلات مالی دولت کارهای بزرگی را انجام داده است.

عبدالمجید تمندانی افزود: عدالت و صداقت در انجام امور در دستور کار قرار دارد لذا تلاش می کنیم خدمات را در نقاط مختلف گسترده انجام دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: