• پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-22114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از کشف 656کیلو مواد مخدر و سه قبضه سلاح جنگی در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ" محمدرضا نصیری" در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: با تلاش یک ماهه ماموران انتظامی شهرستان های "خاش" و "سیب سوران" و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان باندی که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو کوهستانی اقدام به انتقال مواد مخدر از مرزها به عمق استان می کردند ، شناسایی شد .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با یک دستگاه خودروی سواری و یک دستگاه خودرو تویوتا در محورهای فرعی شهرستان "خاش"، گرفتار کمین یگان های عملیاتی پلیس شدند و با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه شدید، گفت: قاچاقچیان که توان مقابله با آتش پر حجم ماموران را نداشتند با به جا گذاشتن خودروهای حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شده که ماموران در پاکسازی منطقه درگیری 616کیلوتریاک و40کیلو حشیش را به همراه دو قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری و مهمات کشف کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: