• پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-1787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

راه یابی نمایش دادگاه در خیابان به نخستین همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان سیستان و بلوچستان گفت: نمایش خیابانی دادگاه درخیابان به نخستین همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور راه یافت.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان علیرضا سلمان نژاد افزود: در پی انتشار فراخوان نخستین همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور، بلافاصله هنرمندان استان برای حضور در این همایش دست به کار شده و متونی را برای حضور به دبیرخانه آن ارسال کردند که سرانجام پس از خوانش متون و دیدن فیلم نمایش های ارسالی استان، نمایش دادگاه در خیابان به عنوان یکی از نمایش های استان سیستان و بلوچستان برای حضور در این همایش معرفی شد.

وی ادامه داد: دادگاه در خیابان روایتی از سرقت یک سارق کیف قاپ است که نمایشنامه آن را سعید بادینی به نگارش در آورده و خود نیز علاوه بر کارگردانی در کنار بازیگران جوانی همچون امین نوروزی، ساغر کیخا و محدثه مهرپویان در آن به ایفای نقش پرداخته است.

سلمان نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام دبیرخانه همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور این نمایش پیش از اجرا در استان های دیگر کشور باید در استان خود اجرا شوند که بر این اساس نمایش خیابانی دادگاه در خیابان 24 فروردین ماه سال جاری در محوطه سایت قدیم دانشگاه زابل، 27 فروردین ماه در دانشگاه سیستان و بلوچستان واقع در زاهدان و 30 فروردین ماه در دانشگاه دریانوردی چابهار به نمایش خواهد رفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: