• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انجام اعمال جراحی لیزر اگزایمر در بیمارستان الزهرا (س) زاهدان

با تجهیز بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهراء زاهدان به دستگاه جدید، اعمال جراحی لیزر اگزایمر با یکی از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در دنیا در این بیمارستان انجام می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان– دکتر مجید یوسفی مقدم مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب و با بیان اینکه بیمارستان چشم پزشکی الزهرا تنها دارنده این دستگاه در بیمارستان های تابعه دانشگاه است ادامه داد: برای خریداری این دستگاه بالغ بر ده میلیارد ریال هزینه شده است.

یوسفی با اشاره به اینکه از این دستگاه جهت رفع عیوب انکساری چشم استفاده میشود افزود: بیماران نیازمند به انجام این عمل فوق تخصصی با مراجعه به کلینیک های بیمارستان چشم پزشکی الزهرا و پس از انجام معاینه، با دریافت نوبت میتوانند درمان خود را با تعرفه دولتی پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه پیش از این نیز دستگاه لیزر اگزایمر در بیمارستان وجود داشته است تصریح کرد: تلاش برای ارائه بهترین و پیشرفته ترین خدمات به مراجعان، ضرورت بهره گیری از یکی از پیشرفته ترین دستگاه های دنیا را در این بیمارستان دو چندان کرد.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان چشم پزشکی الزهراء (س) زاهدان به عنوان قطب چشم پزشکی جنوب شرق کشور با بهره گیری از چشم پزشکان مجرب و بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های دنیا، همواره آماده ارائه خدمات به مراجعان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: