• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-8514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر عامل انجمن مقابله با گرسنگی کشور بیان کرد:

هدر رفت 11 هزار میلیارد تومان از منابع کشور به صورت هدر رفت غذا

مدیر عامل انجمن مقابله با گرسنگی کشور گفت: 11 هزار میلیارد تومان از منابع کشور هر سال به صورت اسراف و هدر رفت غذا از بین می رود.

به گزارش ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، جلسه هم اندیشی ایجاد زنجیره تامین غذایی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان در محل استانداری برگزار شد.

در این دیدار دکتر قاسم مدیر عامل انجمن مقابله با گرسنگی کشور با بیان اقدامات انجام شده در استان خواهان مشارکت بیشتر خیرین و دولت با توجه به شاخص های بالای ناامنی غذایی در استان شد.

مدیرعامل انجمن مقابله با گرسنگی کشور در ادامه ضمن تشکر از حمایت قاطع استانداری، ابراز امیدواری کرد کم لطفی برخی سازمان های استانی در مسیر تحقق آرمان انجمن"جامعه عاری از گرسنگی" با همراهی و احساس مسولیت جایگزین شود.

دکتر قاسم افزود: در حالیکه ایران و بسیاری از کشورها با محدودیت منابع آب و خاک روبرو هستند هر ساله بخش مهمی از منابع آب کشور صرف تولید غذایی می شود که معادل 11 هزار میلیارد تومان ان هدر می رود و تلاش ها و دغدعه دست اندرکاران این انجمن برای حمایت دولت و مردم در تشکیل زنجیره تامین غذا در مناطق محروم آنچنان که باید مورد حمایت قرار نگرفته است .

جمشیدنژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه خواهان حمایت جدی تر مردم و مسوولان از برنامه های دلسوزان این انجمن ملی شد.

اوکاتی مدیر کل امور اجتماعی استانداری نیز از شهرداری خواست به مسئولیت اجتماعی خود در برابر سازمان های مردم نهاد فعال توجه بیشتری داشته باشد.

در این دیدار برخی از خیران با اعلام حمایت از برنامه های انجمن وظایفی را در این راستا تقبل کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: