• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-8614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خبر داد:

بهره برداری از فاز اول بیمارستان پارس زاهدان تا پایان سالجاری

فرماندار در خصوص بزرگ ترین بیمارستان بخش خصوصی جنوب شرق کشور گفت: بیمارستان پارس زاهدان به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های بخش خصوصی در جنوب شرق کشور است که فاز اول آن تا انتنهای امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی خانجانی ادامه داد: فاز اول این پروژه شامل تکمیل بخش سرطان است که با بهره برداری از این بخش و تجهیز آن به دستگاه های بسیار پیشرفته کشور و بهره مندی از تجربه پزشکان مطرح، رنج سفر جهت درمان برای بیماران استان کاهش می باید.

مقام عالی دولت بیان کرد: درحال حاضر کار اسکلت و ساخت و ساز این بیمارستان به پایان رسیده و تاسیسات داخلی آن در حال انجام است.

وی افزود: بیمارستان پارس تاکنون از پیشرفت 60 درصدی برخوردار بوده است.

خانجانی تصریح کرد: این بیمارستان به عنوان یکی از پروژه های بزرگ مشارکتی توسط بخش خصوصی است که با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد در 8 طبقه و با زیر بنای 27 هزار متر مربع تومان در حال احداث است.

فرماندار افزود: با افتتاح این بیمارستان تعداد 83 نفر در بخش اداری و تعداد 381 نفر در بخش درمانی و تشخیصی مشغول به کار خواهند شد.

فرماندار ساخت پروژه های خصوصی مجتمع تفریحی گردشگری لادیز، بیمارستان دی و پارس را یکی از افتخارات دولت عنوان کرد و گفت: اقدامات صورت گرفته توسط دولت تدبير و اميد در سالهای گذشته درخصوص پيگيري منويات رهبري در تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در راستای تحقق شعار سال بوده است.

وی افزود: فرمانداري زاهدان نيز در راستاي تحقق شعار اقدام و عمل در سال گذشته و با توجه به کاهش بودجه و تخصیص 27 درصدی اعتبارات در سال 94 سیاست استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و حضور سرمایه‌گذاران را در استان تقویت کرده و توانسته است با جذب سرمايه گذارهاي مجرب، پروژه هاي بسيار بزرگي را كليد بزند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: