• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-10014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

ارتش نمونه بارزی از همگامی‌های زیبا با مجموعه نیازمندیهای انقلاب است

نماینده ولی فقیه سیستان و بلوچستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران نمونه بارزی از همگامی‌های زیبا با مجموعه نیازمندیهای انقلاب است

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان ایت الله عباسعلی سلیمانی در مراسم رژه 29فروردین استان با درود و سلام بر امام و شهدا و فرماندهی کل قوا افزود: امروز رهبری فرزانه انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا کشور را با همه ی پستی و بلندی ها به بهترین شکل هدایت و مدیریت می کنند.

وی در ادامه از ارتشیان دلاور  مجموعه سبز پوش نیروی انتظامی، سپاه و بسیج به دلیل تامین امنیت بسیار خوب کشور و استان تشکر و قدردانی کرد.

سلیمانی در ادامه سخنانش به یوم الله 29 فروردین پرداخت و گفت: این روز از یادگاری های زیبای امام راحل می باشد.

وی در ادامه افزود: زمانی که فکرها بر انزوا و تجزیه ارتش بود امام با تمام این فکرها به مخالفت پرداخت و با ابقای مجدد ارتش و کمک به افزایش توانمندی های ارتش، 29 فروردین را در میان مردم به نمایش گذاشت تا هم مردم ارامش بیشتری داشته باشند وهم بر وحشت دشمنان انقلاب افزوده شود.

سلیمانی اظهار کرد: ارتش ما نمونه های از همگامی های زیبا با مجموعه نیازمندی های انقلاب اسلامی است که از این همگامی ها میتوان به رشادت های ارتشیان در جنگ هشت ساله یاد کرد که چگونه با جان خود از کشور در مقابل دشمنان کوردل مبارزه کردند.

وی در ادامه گفت: ارتشیان ما در همان ابتدای رژیم طاغوتی با فرار از اردوگاه ها نظامی رژیم منحوس پهلوی  و سرپیچی از دستورات فرماندهان شاهنشاهی، هم جهتی با مردم را به نمایش گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: امروز بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب هنوز فرمان پذیری فرماندهان ارتش را از فرمانده معظم کل قوا می بینیم که این بسیار مهم و کلیدی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: