• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-10214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار زابل:

قدرت نظامی ما نمادقدرت حاکمیت اسلامی ماست

فرماندار ویژه زابل گفت: در شرایطی که درابتدای پیروزی انقلاب، تمامی دشمنان در صدد بودند تا ارتش را منحل کنند درایت ونگاه عمیق امام خمینی(ره) باعث شد تا با نامگذاری روز ارتش، این پشتیبان نظام، مقتدر تر ازقبل شود و در کنار ملت در صحنه های مختلف انقلاب همواره برای پیروزی و اقتدار نظام دوشادوش سایر نیروهای مسلح جانفشانی نماید.

به گزارش خبرنگار ایسنا از زابل، هوشنگ ناظری که در مراسم بزرگداشت روز ارتش در زابل سخن می گفت، افزود: امروز ارتش ما تفاوتهای بسیار زیادی با ارتشهای سایر کشورهای دنیا دارد.

وی اضافه کرد: ارتشیان در سایر کشورهای دنیا حامی نظامها و حافظ منافع چپاولگرانند که قصد تاراج ملتها را دارند اما ارتش و نیروهای مسلح ایران اسلامی برخواسته از ملتند و نیروهای مکتبی هستند و حامی نهضتهای آزادی بخش هستند و با تکیه بر اعتقاداتشان یاریگر مظلومان و دشمن ظالمانند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: اگر امروز سیاسیون و دولت با اقتدار در محافل و مذاکرات حرکت می کند به پشوانه ارتش و نیروهای مسلح است.

ناظری ادامه داد: قدرت نظامی نیروهای مسلح ایران اسلامی نماد قدرت حاکمیت است.

وی با اشاره به نزدیکی انتخابات 29 اردیبهشت ماه جاری، ضمن دعوت به مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات سرنوشت ساز، از این روز، به عنوان روزی در جهت قدرت نمایی دوباره و به رخ کشیدن اقتدار ایران اسلامی و خلق حماسهای دیگر توسط مردم با حضور در پای صندوقهای رای نام برد و افزود: دشمنان قسم خورده ایران درصددند تا با تبلیغاتی منفی حضور مردم در پای صندوقهای رای را کمرنگ نمایند.

فرماندار ویژه زابل ادامه داد: ما متعهدیم تا از حق الناس امانتداری کنیم و حق را آنچه که هست بشماریم و اعلام نماییم و تمام تلاشمان را دراین زمینه انجام خواهیم داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: