• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-4984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پرداخت بالغ بر هزار میلیارد ریال تسهیلات جهت رونق تولید در سیستان و بلوچستان

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان گفت: در سال گذشته بالغ بر هزار میلیارد ریال تسهیلات جهت واحدهای دچار مشکل استان در کارگروه استانی تایید و پرداخت گردید.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، نادر میرشکار در خصوص فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 95 ، اظهار داشت: در سال گذشته طی فراخوانی که از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام شد تا واحدهای تولیدی دچار مشکل از طریق سامانه بهین یاب اقدام به ثبت نام نمایند و این امر صورت پذیرفت و این واحدها پس از ثبت نام در سامانه در نوبت رسیدگی قرار می گرفتند تا در جلسات هفتگی این کارگروه با حضور نمایندگانشان مشکلات بررسی و در صورت نیاز به تسهیلات به بانک های عامل معرفی شوند .

وی افزود: در سال گذشته بالغ بر هزار میلیارد ریال تسهیلات جهت واحدهای دچار مشکل استان در کارگروه استانی تایید و پرداخت گردید.

میرشکار تصریح کرد: از ابتدای آغاز این طرح تعداد 451 واحد و طرح متقاضی ثبت نام بوده که از این تعداد 441 واحد و طرح نسبت به تشکیل پرونده اقدام و تعداد 332 واحد به بانکهای عامل معرفی گردیده اند .

وی خاطرنشان کرد: 70 درصد تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت و 30 درصد در بخش کشاورزی پرداخت گردیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: