• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-11114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جانشین دادستان عمومي و انقلاب زابل بیان کرد:

برخورد با جرائم و تخلفات انتخاباتی هدف اصلي پليس و دستگاه قضايي

جانشین دادستان عمومي و انقلاب شهرستان زابل گفت: ما نيروي انتظامي را به عنوان ضابط قضائي، جزئي از خانواده دستگاه قضائي مي دانيم. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، "سیدعبدالکریم ایوبی " در جلسه تعامل قضایی که در ستاد انتظامی شهرستان زابل برگزار شد با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بر ضرورت توجه ويژه به قوانين و مقررات و مسئله آموزش کارکنان، تاکيد کرد و افزود: کارکنان نيروي انتظامي بايد به مسئله مهم آموزش و اطلاعات مربوط به قوانين و مقررات و حدود اختيارات اشرافيت کامل داشته باشند. 

جانشین دادستان عمومي و انقلاب شهرستان زابل در بخش ديگري از سخنان خود تعامل پليس و دستگاه قضايي را اثرگذار در اجراي صحيح قانون و تامين امنيت پايدار جامعه دانست و اضافه کرد: هدف اصلي پليس و دستگاه قضايي در امر انتخابات پيشگيري و برخورد با جرائم و تخلفات انتخاباتی است و اين مهم در راستای داشتن یک انتخابات سالم و باشکوه ایجاد می شود.

وي بیان داشت: تعامل دستگاه قضايي و نيروي انتظامي بايد سازنده و در مسير ارائه خدمات شايسته به مردم و تامين آسايس و آرامش آنان باشد و تامين امنيت جامعه در چارچوب قانون يکي از وظايف اصلي پليس با همکاري دستگاه قضايي و در کنار ساير نهاد هاي امنيتي است و اعتماد مردم به پليس و دستگاه قضائي زماني محقق مي شود که مردم عدالت را در رسيدن به حقوق مادي و معنوي خود لمس کنند. 

ایوبی در پایان از كاركنان نيروي انتظامي به عنوان بازوي توانمند نظام و دستگاه قضايي در ايجاد نظم و انضباط ياد كرد و خاطرنشان کرد: ما ضابطان قضائي را جزء خانواده خودمان مي دانيم و احساس مان اين است اگر آنها را مورد حمايت قرار ندهيم در اجراي ماموريت هايمان دچار مشکل خواهيم شد و این امر می بایست در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر به بهترین شکل اجرا شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: